Mobilní aplikace pro gurmány
Don Appetit
#Agilní metodika
#Balsamiq
#Sketch
#Invision
#Android
#Kotlin
#iOS
#Swift 4
Gurmánská mobilní aplikace
Agilní vývoj
Dodání za 4 měsíce
17
Agilních iterací
5
Členů týmu
4
Měsíce vývoje
339025cfccb940cb9dc28bed009cccce.jpg
Výzva
Výzva
Gurmánských aplikací je spousta. Jde vůbec prorazit do odvětví, které ovládají Yelp, Foursquare, Restu a Zomato? Náš klient byl přesvědčen, že ano, měl totiž inovativní nápad, jak takovou síť pojmout. Vyhledat restauraci a vložit referenci je běžná funkcionalita. Don Appetit k tomu ještě měl přidat možnost pro restaurace, aby mohly sdílet aktuality s vracejícími se zákazníky. Na nás bylo nápad otestovat. A nejlepší průzkum je průzkum bojem.
21454561d33e4f3397860f3b8e11b7a3.png
Řešení
Naše řešení
Vytvořili jsme MVP, jehož hlavním cílem bylo prověřit životaschopnost myšlenky. Don Appetit měl už před začátkem naší práce webovou aplikaci. Té však chyběl relevantní uživatelský obsah. A bez obsahu sociální síť nežije. Nahrávat fotky z počítače nebo přidávat recenze dodatečně je prostě pro uživatele zbytečně komplikované. Mobilní aplikace je pro tyto účely daleko vhodnější. Ještě před začátkem samotné práce jsme po důkladné analýze seškrtali všechnu méně důležitou funkcionalitu. Vytvořili jsme MVP aplikaci zaměřenou na vytváření obsahu, vše, co nesouviselo s tímto zadáním, šlo stranou. Aplikaci jsme vyvíjeli agilně. Klikatelné drátové modely (wireframy), vytvořené v Balsamiqu, rovnou testovala skupina uživatelů. Informace o chování prototypu jsme měli ještě dřív, než jsme začali vytvářet design nebo napsali jedinou řádku kódu v Android Kotlin a iOS Swift 4. I díky tomu byla nativní aplikace pro Android i iOS hotová za pouhé 4 měsíce.
Výsledek
Výsledek
Klientovi jsme ve velmi krátkém čase dodali mobilní aplikaci zaměřenou na vytváření obsahu, který umožní lépe propojit majitele podniků s uživateli zanechávajícími reference. Na základě dat o fungování aplikace můžeme začít rozšiřovat původní koncept o interakci mezi uživateli, blog s recenzemi kvalitních podniků a další prvky sociální sítě. Pro nás se Don Appetit stal synonymem agilního vývoje. V jeho průběhu jsme byli nejen efektivnější, ale také jsme daleko lépe dokázali reflektovat klientovy požadavky stejně jako zpětnou vazbu a rychle se jim přizpůsobit.
Technologie
Technologie
#Agile methodologies
#Balsamiq
#Sketch
#Invision
#Android
#Kotlin
#iOS
#Swift 4
17
Agilních iterací
5
Členů týmu
4
Měsíce vývoje