Technologický partner
CK Fischer
#Java
#C#
#Kotlin
#Go
#Jenkins
#Jira
#Gitlab
#Slack
Komplexní technologické řešení
Backend vývoj a integrace
Konzultace a business analýza
2
Roky spolupráce
10
Členů týmu
500+
Statusů s klientem
fcae8d1e11fd45bd87f2cf8fa6647e66.png
Výzva
Výzva
Cestovní kancelář Fischer potřebovala zajistit komplexní dodávku vývoje backend systému a jeho integraci s webovými rezervačním systémem. Z poptávky nebylo úplně jasné, jaký objem práce nás čeká, ale to nás neodradilo. Možnost stát se technologickým partnerem klientovi s tak komplexním projektem byla silnějším lákadlem než možné překážky.
e8ab882883294941beb0735cb7b07dba.png
Řešení
Naše řešení
Již dva roky zajišťujeme pro CK Fischer kontinuální technologický vývoj. Obrátit se na nás mohou s čímkoli, vždy společně najdeme odpovědi i na ty nejsložitější technologické otázky. Řešení přitom bývají různá od implementace nové technologie, přes optimalizaci stávajícího řešení až po krátkodobá navýšení kapacit vývojového týmu. Klíčovým produktem, který pro CKF rozvíjíme a technologicky opečováváme, je business critical backendový systém pro vyhledávání a rezervaci zájezdů. Dodali jsme také frontend webu letenky.etravel.cz. Na jeho kompletní realizaci byly pouze 4 týdny, za které jsme web úspěšně zvládli dodat. Systém CKF je velmi pestrý, a tak se denně potkáváme s technologiemi, jakými jsou Java (hlavní část), C#, Kotlin, Go a další. S INVENTI DevOps týmem konzultujeme nasazení moderních nástrojů a technologií, aktuálně jsme implementovali nástroje Jenkins a Gitlab. Pro dosažení maximální efektivity vývoje používáme agilní metodiku. S klientem jsme v neustálém každodenním kontaktu, s čímž nám pomáhají komunikační nástroje Jira, Slack a Hangouts.
Výsledek
Výsledek
CK Fischer v nás má silného a spolehlivého technologického partnera. Má v nás jistotu, že bez váhání vyřešíme téměř jakékoli zadání. Konzultuje s námi technické problémy, pomůžeme s automatizací procesů a s continuous delivery nebo s business analýzou vznikajícího projektu.
Technologie
Technologie
#Java
#C#
#Kotlin
#Go
#Jenkins
#Jira
#Gitlab
#Slack
2
Roky spolupráce
10
Členů týmu
500+
Statusů s klientem